Преди два дни бързакът от село Ключ се размина и с Ботев Пловдив, тъй като поискал много висока заплата. Делев е поискал солидно заплащане и от бившия си клуб, но засега шефовете на ЦСКА не са склонни да го удовлетворят.
Делев напусна ЦСКА през зимата в посока Турция, но така и не се наложи в местния Мерсин. През юли Стойчо Младенов го покани обратно, но Спас отказа.
В същото време таранът на ЦСКА Мишел Платини е поискал спешна среща с някой от отговорните фактори в клуба.
Бразилецът е изнервен до краен предел, тъй като все още няма право да играе за армейците в първенството и иска да говори с шефовете, за да разбере дали изобщо има някакъв шанс да облече червената фланелка.
Ако това няма как да стане, южноамериканецът ще поиска от ръководството да бъде преотстъпен в някой чуждестранен клуб за няколко месеца, за да играе редовно и да си върне добрата форма.
До момента Платини рита само в контролите, които треньорът Стойчо Младенов организира всяка седмица специално заради него. Нападателят бележи минимум по два гола в тези проверки, но въпреки това се чувства нещастен и непълноценен и търпението му вече се е изчерпало.