В Гоце Делчев изреваха от рефера Таско Тасков, който свири при загубата с 0:1 от Черноморец в последния кръг на „А” група.

По думите на председателя на УС на Пирин Антонио Сакаджийски съдията се е подиграл с труда на треньори и футболисти, както и на ръководството.

Клубният началник визира положението в 32-ата минута, когато Борислав Хазуров бе съборен, откъсвайки се сам срещу Стоян Колев, но не последва нито нарушение, нито картон за извършителя.

Нарушението единствено не бе видяно от Таско Тасков. Сакаджийски оспори и изгонването на футболиста на Пирин Минчо Минчев.

"Не може на два-три пъти хора от бургаския клуб да скачат и да излизат извън зоната, която им е отредена, и да търсят сметка от съдиите, без да последва нищо".

"Не може длъжностни лица от бургаския клуб да псуват съдиите в тунела и да няма никакви последици. Явно се делим на малки и големи клубове", коментира Сакаджийски.