Крилото на Лудогорец Мишо Александров може да се завърне в ЦСКА и отново да облече екипа на "червените".

Както е известно, Александров е юноша на ЦСКА, като освен за "армейците" и Лудогорец е играл още за втория отбор на Борусия Дортмунд и за Акадамик София.

Спортният директор на ЦСКА Георги Илиев-Майкъла вече е провел разговори с колегите си от Разград за преминаването на Александров на Армията.

Мишо бе основен футболист за Лудогорец преди година, но сега е твърда резерва при "милионерите" и рядко намира място в състава на Ивайло Петев.

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов гласи Александров за титуляр като дясно крило, тъй като Нджонго Присо се дъни постоянно и играе слабо и почти сигурно ще му се търси нов клуб.

В същото време се разбра, че трансферът на Владислав Романов от Ботев Враца в ЦСКА е пред провал. Романов също е юноша на армейците, но явно няма да се завърне в Борисовата градина.

Зимна подготовка с ЦСКА пък ще започне Александър Якимов. Халфът игра през есента като преотстъпен във Враца, но договорът му под наем изтече.