Мачът между Уотфорд и Челси на "Викъридж Роуд" от 14-ия кръг на Висшата лига бе прекъснат за повече от половин час през първата част, след като фен на домакините получи сърдечен арест и трябваше да получи първа помощ на трибуните.

Играчите на двата тима дадоха знак на рефера Дейвид Куут, че на трибуните се случва нещо извънредно, след което той прибра футболистите в съблекалните и прекъсна двубоя за повече от 30 минути.

Междувременно привърженикът получи медицинска помощ и бе откаран в близката болница, а впоследствие домакините потвърдиха, че човекът е получил инфаркт, но вече е в стабилно състояние.

На терена Челси успя да спечели с 2:1 и да остане на първото място в класирането.

Подобрен инцидент, макар и по-лек, имаше и на срещата между Саутхемптън и Лестър Сити на "Сейнт Мерис", като там второто полувреме се забави с пет минути, а пострадалият бе в съзнание при откарването му в болница.