Футболистът на Уест Хям Артур Масуаку призна, че случайно е вкарал победния гол за своя ти при успех над Челси с 3:2 през уикенда. "Чуковете" нанесоха едва второ поражение на "сините" през сезона, след като на два пъти наваксваха изоставане, преди да стигнат до победното попадение на резервата Масуаку няколко минути преди края.

Футболистът на Уест Хям бе на позиция отстрани на наказателното поле и когато всички очакваха центриране, той изпрати топката във вратата със силен изстрел, който хвана неподготвен вратаря на Челси Едуар Менди. Впоследствие имаше много коментари дали Масуаку е искал да се разпише или това е било неточно центриране, като в крайна сметка той даде отговор в социалните мрежи.

"Е, това центриране ли беше или удар? Подсказка: и аз бях изненадан, колкото вас", написа той в Туитър, с което призна, че желанието му е била да центрира.

След тази загуба Челси се смъкна от върха и вече заема трета позиция в класирането на Висшата лига, докато Уест Хям е на четвърто място.