Без много да се напъва Арсенал постигна очаквана и комфортна втора победа в група В на Лига Европа, след  като срази ирландския Дъндолк с 3:0 у дома.

Микел Артета очаквано направи серия промени в състава предвид предстоящото дерби с Ман Юнайтед и даде почивка на титулярите, но доста по-различният му отбор успя да се справи много добре.

Ключовият момент бе в 42-ата минута, когато след корнер вратарят на гостите Роджърс увисна и Еди Нкетиа бе на точното място, за да вкара отблизо и да открие резултата.

Само 3 минути след това лондончани вкараха отново, когато Пепе стреля, ударът му бе блокиран, но топката се оказа идеална за Уилок, който я овладя с първото докосване, а с второто я прати в мрежата.

Само секунди след началото на второто полувреме, Никола Пепе отбеляза за 3:0 с удар от около 20 метра и направи победата още по-убедителна. Арсенал има 6 точки, докато Дъндолк все още няма нито една.

Съставът на Арсенал: Рунарсон, Седрик, Мустафи (61 Себайос), Колашинац, Джака (73 Тиърни), Елнени, Мейтланд-Найлс, Уилок, Пепе (61 Уилиан), Нелсън, Нкетиа (73 Балогун)