Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим коментира равенството на отбора с Борнемут 4:4 в 16-ия кръг на Висшата лига.
"Много е разочароващо. Беше луд мач. Може да изглежда, че загубихме две точки през второто полувреме, но според мен ги загубихме през първото. В крайна сметка заслужавахме повече. За всички, които гледаха, това беше зрелищен мач.
Хората, особено на "Олд Трафорд", искат да спечелим, но също така искат вдъхновение – да видят отбор, който играе добър футбол. Направихме го в определени моменти. Беше добро представяне, но трябва да бъдем по-спокойни накрая, защото създадохме толкова много положения. Трябва да се научим да печелим подобни мачове, защото това се случва твърде често. Това е част от процеса. Опитваме се да направим всичко възможно, но понякога не е достатъчно", каза Аморим.
След 16 мача Манчестър Юнайтед е шести в таблицата на Висшата лига с 26 точки. Борнемут е 13-ти с 21 точки.
Снимка: БГНЕС







Китайски хуманоиден робот приготвя сам сладолед (ВИДЕО)
Късна емисия
Топ храни за здраве през зимата
Палавата Емили Ратайковски се развихри в магазин
Вместо банкнота от 50 евро банкомат в Пловдив пусна... бяла хартийка
Доц. Лозанов: Кастингът върви - кой ще е българският Орбан
29-годишна Toyota Supra се продаде на рекордна цена
Евтино, но не съвсем – цената на Sandero в Турция шокира
Дизелово BMW или Tesla Model 3 - кое струва повече на шофьора си след 400 000 км?
Защо двигателите използват разтягащи се болтове
Столичното 97 СУ става център на таекуондо под егидата на посланика на Република Корея
Националите се събират за първи лагер през годината
Уордли обявява рунда, в който ще спре Фюри
Калъм Уолш ще оглави първата галавечер на Zuffa Boxing на 23 януари в UFC APEX
Топ зеленчуци за вкусни гозби през зимата
Проф. Зигфрид Каспер: Транскраниалната магнитна стимулация може да е решение при резистентна депресия
Екзема и импетиго през зимата - често срещана комбинация при деца
МОН въведе професия „Боуен техника“ в системата за професионално обучение в България
Коментари
Напиши коментар12:59 | 16 дек 2025 г.
11:22 | 16 дек 2025 г.
10:52 | 16 дек 2025 г.
10:14 | 16 дек 2025 г.
Напиши коментар