Спряганият за сигурен уволнен в близко бъдеще Арне Слот видя позитиви след поредния пердах за Ливърпул този сезон.
Мениджърът на мърсисайдци анализира поражението с 0:2 от ПСЖ снощи, изхвърлило отбора му от Шампионската лига.
"Мисля, че показахме сериозен прогрес спрямо представянето ни миналата седмица. Трябва да благодаря на играчите за начина, по който работиха", каза Слот след срещата.
Въпреки че Ливърпул загуби и двата мача с ПСЖ с по 0:2, двубоят на "Анфийлд" бе коренно различен от този в Париж, а "червените" пропуснаха няколко отлични възможности за гол.
"Искам да благодаря и на феновете за начина, по който ни помогнаха и ни позволиха да изпълним плана си за мача. Когато искаш да играеш с висока преса, е хубаво да имаш феновете зад себе си и те да не спират да те окуражават. За съжаление обаче и в този мач, както и в много други през сезона, не успяхме да реализираме шансове, които имахме."
"Към това трябва да прибавим и неприятната контузия на Екитике. Все още не сме сигурни какво е. Съдийските решения също не бяха в наша полза и това също не се случва за пръв път този сезон. Разочаровани сме от резултата, защото второто полувреме създадохме достатъчно шансове за гол и имахме възможност да направи вечерта специална", добави Слот.
"Мисля, че бъдещето пред този отбор е светло. Не мисля, че много други отбори са доминирали по този начин срещу ПСЖ и са създали толкова шансове. Но да създаваш шансове е едно, да вкарваш голове е друго", завърши Арне Слот.







Класическа рецепта за паста качо е пепе
Редица протести се проведоха в Лондон (СНИМКИ)
Фотоизложба за лешояди откриха в Софийския зоопарк
Централна емисия
Съдебната власт не е държава в държавата
Изкуственият интелект вече се използва масово - въпросът е как и доколко ефективно
Jeep направи Wrangler за Капитан Америка
Британци атакуват рекорда за най-бърз автомобил
Mercedes отряза китайци и американци за бронираната S-Class
Hyundai прави EV по-евтини, без за променя батериите
Радослав Великов-младши е на финал след драматичен обрат в Самоков
Артур Минев: Исках да изляза с българския флаг в дебюта си в UFC
Анатолий Малихин нокаутира Умар Каин и обяви край на кариерата си
Андреа Нисева донесе сребро за България от Европейското в Самоков
Как да разпознаем симптомите на артериалната хипертония?
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Коментари
Напиши коментар14:29 | 16 апр 2026 г.
06:03 | 16 апр 2026 г.
17:34 | 15 апр 2026 г.
14:11 | 15 апр 2026 г.
13:10 | 15 апр 2026 г.
12:40 | 15 апр 2026 г.
10:38 | 15 апр 2026 г.
10:19 | 15 апр 2026 г.
10:11 | 15 апр 2026 г.
09:54 | 15 апр 2026 г.
Напиши коментар