Напрежението в Реал Мадрид продължава да се увеличава през последните часове. Според изданието OK Diario старши треньорът Алваро Арбелоа е бесен, след като разбрал са разпространения прякор между част от футболистите.
Според информацията, играчите са дали на 43-годишния испански специалист прякора „Конуса“. Това действие не останало безнаказано и Арбелоа пуска въпросните играчи в мачовете.
Тези събития се случват на фона на обща дестабилизация в клуба. В четвъртък се смяташе, че избухнал бой между халфовете Федерико Валверде и Орелиан Чуамени, но уругваецът публично отрече.
В следващия си мач кралският клуб ще се изправи срещу Барселона на "Камп Ноу". Реми или успех за каталунците ще означава защита на трофея от миналата година./БГНЕС








Молдова започва преговори за ЕС: Радев даде подкрепа и сподели българския опит
СДВР се самосезира за заплахи към пострадали при катастрофата на "Челопешко шосе"
Борис Михайлов е новият изпълнителен директор на НАП
Почина проф. Александър Янчулев - първият демократично избран кмет на София
Mona, Robi, Прея и Тригайда излизат на сцената на Бузлуджа
Трима са кандидатите за ректор на Софийския университет
Абсурд в Хасково: Мъж, с дете в ръце, изрита електробус и си счупи крака
Apple CarPlay получи дългоочаквана функция
Първото мексиканско EV събира шестима и струва 8600 долара
Ремарке с фойерверки избухна на магистрала
Произведено в ЕС ще важи за автомобили от Япония и Южна Корея
Франк Бруно: Възрастта може да се окаже проблем за Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа
Илия Топурия към Гейджи: Ще те сломя на UFC Freedom 250
UFC Freedom 250: Бойна карта
Кой казва истината? Стрикланд отговори на Дейна Уайт
“Майчин дом“ и НКБ спасиха бременна с аортна дисекация и близнаците ѝ
Ебола – защо инфекцията остава тежка и трудна за овладяване?
Какво представлява HELLP синдромът през бременността?
Какви хранителни вещества ни дават черешите?
Коментари
Напиши коментар06:15 | 9 май 2026 г.
12:45 | 8 май 2026 г.
Напиши коментар