Левски победи Локомотив (София) с 2:1 в контролна среща на "Герена". Точни бяха Красимир Милошев в 9-ата минута и Марин Петков в края на първото полувреме, а победата за тима на Станимир Стоилов донесе Билал Бари.

В шестата минута гостите организираха атака отдясно, но след центрирането Димитър Митков, не успя да играе с топката като беше изпреварен.

В 9-ата минута Локомотив откри резултата. След центриране от корнер в наказателното поле стана разбъркване, след което топката стигна до Красимир Милошев и той реализира.

В 13-ата минута Георги Миланов опита технично изпълнение, но топката премина покрай вратата на Александър Любенов. Десет минути след това Цунами центрира към Роналдо, но бразилецът стреля над вратата.

В следващите минути „Левски“ се настани в половината на годтите и в добавеното време на първата част „сините“ изравниха резултата. Илиян Стефанов подаде към Марин Петков, който изпревари защитник на "железничарите" и прати топката в мрежата.

За втората част и двамата тима смениха вратарите си - Николай Михайлов излезе за сметка на Пламен Андреев, а Дамян Дамянов замени Александър Любенов.

В 47-ата минута Дамянов отрази удар на Георги Миланов, а в 54-ата Уелтън стреля покрай вратата на гостите.

В 78-ата минута Патрик-Габриел Галчев качи топката на главата на Илиян Стефанов, който обаче не бе точен с глава.

В следващите минути и двата тима направиха опит за промяна в резултата, а победният гол реализира Билал Бари.

Левски - Локомотив София 2:1

Голмайстори: 0:1 Красимир Милошев 9, 1:1 Марин Петков 45, 2:1 Билал Бари 84

Левски: Николай Михайлов, Патрик-Габриел Галчев, Ноа Сонко Сундберг, Келиан ван дер Каап, Вендерсон Цунами, Адриан Краев, Георги Миланов, Илиян Стефанов, Роналдо, Уелтън и Марин Петков

Локомотив: Александър Любенов, Ивайло Найденов, Алан Диас, Матеус Дуарте, Мики Орачев, Божидар Кацаров, Красимир Милошев, Симеон Славчев, Димо Бакалов, Франса и Димитър Митков