Един от лидерите на Левски – Кристиан Димитров, беше много доволен след успеха с 2:0 над ЦСКА в последното Вечно дерби за сезона. Той призна, че в отбора все още не са говорили за предстоящата почивка.
„Всеки мач излизаме за победа, без значни дали е ЦСКА или друг тим от елита. Не подценяваме никого, играем дисциплинирано срещу всеки съперник“, започна Димитров.
„Нека първо свърши шампионата, после искам да направим добра подготовка и да се подготвим за първенството и Европа“, каза още той.
„Още не сме говорили за почивка и програма, тепърва предстои. Искам да се насладим на днешната победа, а след това ще се подготвим и за последния мач от сезона, както го правим за всеки един двубой“, завърши Димитров.








Правителството и търговските вериги договориха поевтиняване на храните с до 30%
Йотова за дрона в Румъния: МО реагира светкавично
Пендиков за Ива Михайлова: Тормоз в РСМ върху хората, които се самоопределят като българи
Добри условия за туризъм в планините до обяд
Атина се готви за жеги 50° по Целзий
Собственик написа „боклук“ на колата си и я върна на дилъра
Най-скъпите електромобили на изминат километър
Студената долна радиаторна тръба е сигнал за повреда
Хибридът на Stellantis за Европа се оказа различен от американския
Шон Брейди насочи поглед към Габриел Бонфим след UFC Vegas 118
Четири медала за талантите ни на Балканиадата по джудо
Иво Бараневски поиска съперник от Топ 15 след поредния нокаут
Том Нолан поиска битка с Ренато Мойкано след победата на UFC Vegas 118
Какво представляват стриите и можем ли наистина да ги премахнем?
Реперфузионно увреждане след исхемия – какво се случва при възстановяване на кръвотока?
За пръв път EMA одобри лекарство срещу генетична болест, която предизвиква свъръхрастеж
Нова ХИВ ваксина срещу множество щамове на вируса – какви са предизвикателствата?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар