В Германия се объркаха срещу кой български отбор се изправи снощи ЧФР Клуж в мач от 5-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа.

Един от най-големите местни сайтове за проследяване на резултати на живо правилно изписа името на ЦСКА. До него обаче беше сложена емблемата на Литекс.

Гафът не остана незабелязан от феновете на Левски, които веднага започнаха да се бъзикат с големия съперник. "Много правилно", "Германците са известни с точност и прецизност", "Както си е", гласят част от коментарите им в социалните мрежи.

Припомняме, че срещата в Румъния завърши 0:0, като ЦСКА определено трябва да съжалява, че не спечели. След почивката "червените" бяха по-добрият отбор на терена, но два големи пропуска направи Али Соу.

В класирането в група "А" ЦСКА има 2 точки и още търси първия си гол. Лидер е Рома, който вече се класира за фазата на елиминациите. Йънг Бойс е със 7 т., ЧФР Клуж с 5 т. Следващата седмица "армейците" са домакини на "вълците", с което тазгодишната им европриказка приключва.