ЦСКА спечели с 3:2 срещу Ботев Пд, но сякаш в този мач нещо се случи с „червените“. Те поведоха с 3:0 на „канарчетата“, които обаче не се предадоха, върнаха два гола и накараха домакините да треперят.

И от този момент насам отборът на Стойчо Младенов не показва това, което феновете искат. Изпадна в дупка.

Да, първото полувреме срещу Заря Луганск беше добро, украинците бяха надиграни. Но гол не падна. Играта срещу Берое пък бе под всякаква критика.

Каза го и Стойчо - не можеш да даваш оценка на тази безпомощност в атака. ЦСКА не е вкарал гол във вече 197 минути - 17 срещу Ботев Пд и по 90 срещу Заря Луганск и Берое.

Сега срещу Арда „червените“ нямат право на грешка и задължително трябва да се сложи край на головата суша, пише "Мач Телеграф".