Организираните привърженици на ЦСКА от Сектор Г обявиха шествие за Вечното дерби срещу Левски.

Мач №1 у нас е насрочен за понеделник от 16:00 на националния стадион.

Ето какво написаха ултрасите:

Армейци,

С оглед наближаващото дерби в понеделник и установените от нас традиции напоследък, свързани с едно емблематично за червената публика място в центъра на София, бихме искали да ви информираме, че Северната трибуна организира шествие за мача срещу синята сбирщина.

Започваме да се събираме след 12:00 часа на “Иван Асен” около добре познатите вече за вас наши фен магазин и бар, а малко по-късно ще потеглим заедно като юмрук към Националния стадион. Призоваваме за масирано присъствие и нашето желание е огромно червено море да залее Царевец и да покажем отново на всички силата на обединената червена общност, чиято единствена роля е да доминира навсякъде.

Съвсем скоро ни предстои да се завърнем там, където принадлежим и трябва да показваме ежедневно мащабите, които ще се стремим да постигаме заедно с вас. Доведи приятел, роднина, ела и бъди част от нас в този важен за клуба и трибуната ден!

ВСИЧКИ НА МАЧА!

Снимка: БГНЕС