Треньорът на Литекс Христо Стоичков се закани на ЦСКА. Двата отбора играят този уикенд в Ловеч. "Извинявам се, но скачам да ви победя!"
Предупреждението към приятелите си от инициативния комитет за ЦСКА отправил Христо Стоичков след брифинга на Емил Димитров и компания онзи ден.
Разбира се, става въпрос за закана преди утрешния мач на Литекс срещу "червените" в Ловеч, пише "Стандарт".
Подмладеният тим на Камата има сериозни шансове да вгорчи старта на "армейците" предвид пълния хаос около картотеките в Борисовата градина.
Ицо е считан за нов президент на любимия си клуб, но няма намерение да пуска никаква аванта.
Временно затишие около преговорите между мераклиите за ЦСКА и "Титан" настъпи вчера.
Очаква се в близките часове ново посещение на Димитър Борисов или Иво Иванов в Евксиноград. Там са Емил Димитров, очакваше се пристигането и на премиера Бойко Борисов.
Двамата политици и пернишките бизнесмени трябва да се срещат за последно, за да изгладят всички детайли по сделката.