Легендарният полузащитник на Манчестър Сити Бернардо Силва потвърди намерението си да избере нов клуб преди началото на Световното първенство в Северна Америка през 2026 година.
31-годишният португалец обяви, че ще напусне "небесносините" в края на настоящия сезон.
"Да, искам да реша за бъдещето ми и за следващия ми клуб преди Мондиал 2026. Бих искал да си дойда в Португалия, след като вече съм решил къде отивам", каза опитният Силва в интервю за Канал 11.
Португалският национал спечели шест титли във Висшата лига с Манчестър Сити, както и един трофей от Шампионската лига в рамките на осем сезона. Роденият в Лисабон полузащитник е бивш играч на Бенфика и Монако.
Световното първенство през 2026 година ще се проведе от 11 юни до 19 юли.








Молдова започва преговори за ЕС: Радев даде подкрепа и сподели българския опит
СДВР се самосезира за заплахи към пострадали при катастрофата на "Челопешко шосе"
Борис Михайлов е новият изпълнителен директор на НАП
Почина проф. Александър Янчулев - първият демократично избран кмет на София
Близки на Васил, който уби четирима на "Челопешко шосе", обвиниха шофьора на автобуса за катастрофата
Сигналите ви: Лятото е тук, музиката нощем гърми, а патрулки няма
Mona, Robi, Прея и Тригайда излизат на сцената на Бузлуджа
Apple CarPlay получи дългоочаквана функция
Първото мексиканско EV събира шестима и струва 8600 долара
Ремарке с фойерверки избухна на магистрала
Произведено в ЕС ще важи за автомобили от Япония и Южна Корея
Франк Бруно: Възрастта може да се окаже проблем за Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа
Илия Топурия към Гейджи: Ще те сломя на UFC Freedom 250
UFC Freedom 250: Бойна карта
Кой казва истината? Стрикланд отговори на Дейна Уайт
“Майчин дом“ и НКБ спасиха бременна с аортна дисекация и близнаците ѝ
Ебола – защо инфекцията остава тежка и трудна за овладяване?
Какво представлява HELLP синдромът през бременността?
Какви хранителни вещества ни дават черешите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар