Легендарният полузащитник на Манчестър Сити Бернардо Силва потвърди намерението си да избере нов клуб преди началото на Световното първенство в Северна Америка през 2026 година.
31-годишният португалец обяви, че ще напусне "небесносините" в края на настоящия сезон.
"Да, искам да реша за бъдещето ми и за следващия ми клуб преди Мондиал 2026. Бих искал да си дойда в Португалия, след като вече съм решил къде отивам", каза опитният Силва в интервю за Канал 11.
Португалският национал спечели шест титли във Висшата лига с Манчестър Сити, както и един трофей от Шампионската лига в рамките на осем сезона. Роденият в Лисабон полузащитник е бивш играч на Бенфика и Монако.
Световното първенство през 2026 година ще се проведе от 11 юни до 19 юли.








Ще подкрепи ли БСП Йотова, ако се кандидатира за президент?
Хороскоп за всички зодии за 13 юни: Финанси, късмет, благополучие
Тръмп обяви бърз и смъртоносен удар срещу лидера на международен наркокартел
Украйна удари пристанищен град, има жертва и ранени
БГ Радио събра звездите на България, Лили Иванова откри концерта
Украйна разруши кримски мост, унищожи 50 руски военни машини
Защо съвременните дизели имат по два филтъра за гориво
Тайник в купето ви спасява от крадци
Mercedes показа новите си военни машини
Нидерландия въвежда режим на тока заради електромобилите
Алекс Перейра и Сирил Ган демонстрираха уважение на финалния дуел преди UFC White House (ВИДЕО)
Илия Топурия блъсна Джъстин Гейджи на финалния дуел на погледи (ВИДЕО)
Защо всички сравняват феномена Топурия с Макгрегър? Числата говорят сами
Марко Рубио: UFC в Белия дом е историческо събитие за САЩ
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар