Отборът на Лудогорец ще се изправи срещу Динамо Загреб в реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига днес от 21:00 часа българско време.

Българският шампион загуби първия мач в Разград с 1:2 и ще търси обрат на стадион "Максимир" в столицата на Хърватия.

В първия мач преди седмица играчите на Анте Шимунжда получиха изненадващ двоен удар от съперника си още в първите десет минути, след което доминираха до края, но не бяха достатъчно ефективни в атака и успяха да върнат само един гол.

Въпреки това, с играта си "орлите" показаха, че имат силите да отстранят именития си съперник, ако играят на върха на възможностите си в реванша. За съжаление на разградчани, Шимунджа няма да може да разчита на част от основните си футболисти за двубоя в Загреб.

Голмайсторът на тима Пиерос Сотириу бе трансфериран в Япония и няма да вземе участие в реванша. Аут със сигурност е и контузеният Бърнард Текпетей, а Каули Оливейра, Серджио Падт и Клод Гонсалвеш са с контузии. След наказанието в игра за Лудогорец се завръща Мануел Шоу.

Съдия на мача ще бъде французинът Беноа Бастиен с асистенти Ерван Финжан и Филип Жан.