До неприятни сцени се стигна след края на мача Берое – Септември в Стара Загора. Напрежение между футболистите на двата тима прерасна в ексцесии от трибуните. Фенове на домакините опитаха да нахлуят на терена, а главният съдия Денислав Сталев бе уцелен в лицето с бутилка.
Още преди двубоя организираните привърженици от „Зара Бойс“ показаха, че чашата на търпението им към случващото се в клуба е преляла. Те опънаха знаме с надпис „BanatOUT“ – ясен знак към собственика Ернан Банато да напусне клуба, пише Тема спорт.
Припомняме, че преди малко повече от седмица Лицензионната комисия към БФС не издаде лиценз на старозагорци. Те обжалваха решението пред Апелативната комисия, като благодарение на цялостна организация в града се изплатиха около 300 000 евро задължения. Очаква се СНЦ на ветераните да придобие 51% от акциите на Банато.
Снимка: БГНЕС








Ще подкрепи ли БСП Йотова, ако се кандидатира за президент?
Хороскоп за всички зодии за 13 юни: Финанси, късмет, благополучие
Тръмп обяви бърз и смъртоносен удар срещу лидера на международен наркокартел
Украйна разруши кримски мост, унищожи 50 руски военни машини
Трима алпинисти загинаха в Италианските Алпи
Защо съвременните дизели имат по два филтъра за гориво
Тайник в купето ви спасява от крадци
Mercedes показа новите си военни машини
Нидерландия въвежда режим на тока заради електромобилите
Илия Топурия блъсна Джъстин Гейджи на финалния дуел на погледи
Защо всички сравняват феномена Топурия с Макгрегър? Числата говорят сами
Марко Рубио: UFC в Белия дом е историческо събитие за САЩ
Хамзат Чимаев обвини Шон Стрикланд: Той бяга от реванша
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
Коментари
Напиши коментар08:53 | 19 май 2026 г.
00:09 | 19 май 2026 г.
22:23 | 18 май 2026 г.
Напиши коментар