В понеделник ще бъде изтеглен жребият за новия сезон в Първа лига, информира „Тема Спорт“.
Събитието ще бъде излъчено от 19:00 часа пряко по Диема Спорт. Както е известно, броят на отборите в елита ще бъде 14.
Запазва се форматът за редовен дял, в който тимовете ще играят всеки срещу всеки, както и финална фаза с плейофи. В нея съставите пак ще бъдат разделени в три групи.
Ще има първа и втора четворка, а в последната ще са 6 тима. Ще изпада директно само 14-ият, а 12-ият и 13-ият ще играят баражи за оставане в Първа лига.








Повече протеин, по-малко глад - ключът към отслабването
Петна под колата през лятото: Повреда или просто конденз
Лабораторно създаден мозък може да промени лечението на гръбначните травми
Рецепта за здравословен сладолед от плодове
Американската армия се въоръжава с европейски снаряд с обсег от 43 мили
Река Ефрат някога се е вливала в Средиземно море, а не в Персийския залив
Шакира: Мислех се за по-крехка
Велурените чанти се завръщат през лято 2026
Volkswagen вдига цените заради новия екостандарт Euro 7
Новите модели на KIA сами ви пазят от глоби за превишена скорост
10 от най-великите шедьоври на Maserati
В Индия пускат мотоциклети на алкохол
Станка Златева: Българската борба се възражда
Атанас Божилов е готов за следващото предизвикателство
Отличен уикенд за българските таекуондисти на Grand Prix Roma и President’s Cup Europe 2026
Антъни Джошуа: Агит Кабайел има потенциал да властва в тежката категория
Кои храни можем да спасим и кои трябва да изхвърлим?
Доц. д-р Владимир Наков: Има стремеж на интегриране на психичното здраве в цялостното здравеопазване
Болести на перикарда при пациенти с онкологично заболяване
ВМА първа в България с иновативна технология за повишаване безопасността на кръвните продукти
Коментари
Напиши коментар07:27 | 4 юни 2026 г.
03:38 | 4 юни 2026 г.
03:37 | 4 юни 2026 г.
Напиши коментар