Треньорът на Ботев Пловдив Желко Копич остана разочарован от отпадането от 1/8-финалите за Купата на България след загуба с 1:2 от Славия в София.

"Турнирът за националната купа е доста лесен шанс да се класираме в Европа. Трябва да се играе с енергия и мотивация. Вкарахме първия гол в мача, но след това веднага ни изравниха. До почивката играхме добре, а през втората част отново ни вкараха попадение. Опитахме да реагираме и имахме някои положения, но не ги реализирахме.

Неприятно е да получим гол, веднага след като сме открили резултата. Най-големият проблем през втората част беше допуснатият втори гол. След това опитахме да променим нещо, но не се получи.

Първо играчите имат нужда от почивка и да изкарат малко време със семействата си. По-късно започва подготовката. Има много неща, които трябва да се променят. Сега ще направим равносметка и ще преценим как да подобрим представянето на Ботев", каза Копич.

Снимка: Lap.bg