Черно море отпадна от турнира за Купата на България, след като изгуби с 0:1 от Берое в 1/8-финален мач в Стара Загора. Гола за успеха на заралии вкара Мартин Камбуров в 67-ата минута, само няколко секунди, след като се появи на терена

Преди това насочената от Абубакар Тунгара топка към вратата, се отклони от тялото на Живко Атанасов и излезе в корнер. Преди изпълнението му Камбуров влезе в игра и след центрирането той отклони топката с глава, тя рикошира в тялото на Зе Гомеш и влезе в мрежата – 1:0 за Берое.

До този момент срещата бе равностойна, като липсваха интересни положения пред вратите.

В 15-ата минута Родриго Енрике и изведе Леандро Андраде в пеналта, крилото напредна и шутира в близкия ъгъл, но Омар Сако с решителен шпагат изби в корнер.

Малко след това Андраде получи контузия и бе сменен от Мартин Дичев.

Черно море започна по-активно второто полувреме и в 48-ата минута удар от фаул на Велислав Василев бе избит от вратаря Генади Ганев. Малко след това Василев вкара гол, но той бе отменен заради засада. В 90-ата минута Мартин Милушев опита хубав далечен удар, но право в ръцете на вратаря.