Хьон Мин Сон посрещна завръщащия се в клуба Гарет Бейл с фамозно представяне и 4 гола при победата на Тотнъм с 5:2 в гостуването си на Саутхемптън. Хари Кейн пък се отчете с гол и 4 асистенции.

Дни след като браха голям срах срещу Локомотив Пловдив, хората на Жозе Моуриньо изиграха страхотен мач, въпреки че изоставаха в резултата.

Дани Ингс бе дал аванс на “Светците” в 32-та минута, сякаш за да разяри Сон и Кейн. В края на първото полувреме Сон изравни, а след почивката започна шоуто му.

В 47-та минута кореецът направи обрат за Тотнъм след нова асистенция на Кейн. В 64-та минута отново Сон бе изведен от капитана си сам срещу вратаря и с лекота направи 3:1. В 73-та минута упражнението се повтори още веднъж - Кейн подаде, а Сон реализира - 4: 1 за Тотнъм.

В 82-та минута и Кейн успя да се разпише, след като довкара отблизо една отбита от вратаря топка, която в последствие се чукна и в страничната греда. В добавеното време на срещата Дани Ингс вкара втория си гол след точно изпълнена дузпа.