Алфредо Морелос реализира своя юбилеен гол номер 100 с фланелката на Рейнджърс за обрата с 2:1 при гостуването на Сейнт Мирън, който върна шампиона на първото място в класирането на Висшата лига.

Сейнт Мирън изненадващо излезе напред в резултата в четвъртата минута след страхотен удар от дълга дистанция на Конър Ронан, но възпитаниците на Стивън Джерард обърнаха развоя на събитията с два гола в рамките на само една минута и 46 секунди. Изравнителното попадение дойде след гол от дузпа на Кемар Рууф, преди Морелос да влезе в елитна компания две минути преди края на първото полувреме. Колумбийският нападател достигна кота 100 с клуба в 199-ия си мач за Рейнджърс.

В резултат на обрата, тимът на Джерард си върна първото място в таблицата, на три точки пред втория Хартс, докато Сейнт Мирън остава седми след края на серията му от шест поредни мача без поражение в Лигата.