С гол на Каземиро в стотната минута Бразилия сътвори пълен обрат с 2:1 срещу Колумбия от група "В" на Копа Америка.

Колумбия откри резултата  в 10-ата минута с чудесно попадение на Луис Диас, но Бразилия изравни с много спорен гол на Роберто Фирмино в 78-ата минута с глава. Колумбия имаше претенции за фаул при атаката на своя противник. Ситуацията бе разгледана и с VAR, но въпреки това голът не бе отменен.

Добавеното време се проточи заради загубеното време и в крайна сметка победното попадение дойде в стотната минута чрез Каземиро. Той беше точен с глава при изпълнение на фаул.

Това бе десета поредна победа за кариоките и трета на тазгодишното издание на Копа Америка. Те са на върха с пълен актив от 9 точки, докато Колумбия остава на второ място с четири пункта.