Бразилия разби с 5:1 Тунис в приятелски мач, игран на стадион "Парк де Пренс" в Париж.

Това беше последен мач за "Селесао" преди началото на Мондиал 2022, където петкратният световен шампион е в група със Сърбия, чийто отбор среща на 24 ноември, Швейцария (28 ноември) и Камерун (2 декември).

Бразилия не показа никаква милост срещу "Картагенските орли" и още в 11-ата минута Рафиня откри след асистенция на Каземиро.

Малко изненадващо Тунис изравни чрез Талби, но до края бразилците диктуваха събитията на терена.

Ричарлисон (19') отново даде преднина на кариоките, в 29-ата минута и Неймар се разписа, след като беше точен от дузпа.

В 41-ата минута Рафиня покачи на 4:1 след асистенция на Рафиня, който изигра чудесен мач.

Секунди по-късно Тунис остана с човек по-малко на терена за червен картон на Брон.

След почивката Бразилия намали темпото, въпреки че в игра се появиха звезди от ранга на Винисиус Жуниор и Антони.

Все пак в 74-ата минута и Педро вкара гол, с което оформи крайното 5:1.

Снимка: БГНЕС