Футболният ЦСКА 1948 завърши 1:1 с осмия в украинското първенство Олександрия във втората си контрола на лагера в Турция.

Отборът на Красимир Балъков можеше да поведе още в 10-а минута, когато Топузов стреля, а след рикошет топката се отби в гредата и излезе в корнер.

Олександрия поведе след автогол на Серкан Юсеин минута преди почивката. Бранителят прати топката в собствената мрежа при опит да изчисти топката след центриране в наказателното поле.

Украинците пропуснаха чисто положение за втори гол в 69-а минута, а четири минути по-късно българският тим изравни след зрелищен гол на Сашо Александров.

Десният бранител напредна през центъра и с хубав шут пред границата на наказателното поле прати топката в мрежата за 1:1.