Изпадналият от родния елит Монтана обяви разделя с цели 12 футболисти.
"ПФК Монтана изказва своята искрена благодарност към футболистите, които няма да бъдат част от отбора през новия сезон", написаха от клуба в социалната платформа Фейсбук.
"След края на своите договори клубът се разделя с Димитър Буров, Ивайло Марков, Давид Кармона, Жоржиньо Суарес, Важебах Сакор, Ангелос Цингарас, Иван Коконов, Филип Ежике, Витиньо, Костадин Илиев, Умаро Балде и Антон Тунгаров.
Благодарим на всички тях за професионализма, отдадеността и усилията, които вложиха с екипа на Монтана", добавиха от лагера на Монтана.








Скритата сол в храната и защо тялото ни задържа вода
Повече протеин, по-малко глад - ключът към отслабването
Петна под колата през лятото: Повреда или просто конденз
Лабораторно създаден мозък може да промени лечението на гръбначните травми
Американската армия се въоръжава с европейски снаряд с обсег от 43 мили
Река Ефрат някога се е вливала в Средиземно море, а не в Персийския залив
Шакира: Мислех се за по-крехка
Велурените чанти се завръщат през лято 2026
Volkswagen вдига цените заради новия екостандарт Euro 7
Новите модели на KIA сами ви пазят от глоби за превишена скорост
10 от най-великите шедьоври на Maserati
В Индия пускат мотоциклети на алкохол
Станка Златева: Българската борба се възражда
Атанас Божилов е готов за следващото предизвикателство
Отличен уикенд за българските таекуондисти на Grand Prix Roma и President’s Cup Europe 2026
Антъни Джошуа: Агит Кабайел има потенциал да властва в тежката категория
Кои храни можем да спасим и кои трябва да изхвърлим?
Доц. д-р Владимир Наков: Има стремеж на интегриране на психичното здраве в цялостното здравеопазване
Болести на перикарда при пациенти с онкологично заболяване
ВМА първа в България с иновативна технология за повишаване безопасността на кръвните продукти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар