Лидерите във второто ниво на английския футбол не успяха да спечелят мачовете си от 12-ия кръг и в челото на класирането става все по-оспорвано.

Шефилд Юнайтед падна с 0:1 у дома от Куинс Парс Рейнджърс след 6-ия гол в 7 мача на Крис Уилок, който се разписа с удар в близкия ъгъл. Лондончани вече са 4-и с 21 точки, само на 3 от лидерите.

Шефилд Юнайтед остава с 24, колкото има и Норич, който обаче стигна само до 1:1 на терена на 3-ия Рединг.

Грант Ханли даде аванс на Канарчетата след корнер в началото на второто полувреме, но 10 минути по-късно Джеф Хендрик изравни за домакините с отличен удар извън наказателното поле. Така Рединг също е в челото с 22 точки. Бърнли и Блекбърн довършват топ 6 с по 18 точки, като Виненочервените са и с мач по-малко.

В най-интересния мач Лутън и Хъдърсфийлд направиха 3:3, като 5 от попаденията паднаха до почивката. Териерите на два пъти повеждаха, преди да се окажат изоставащи в края на първата част с 2:3. Бен Джаксън все пак донесе точката за тях.