Александър Везенков завърши с 4 точки, 4 борби и 1 открадната топка, но Олимпиакос допусна 5-а загуба в последните си 6 мача в Евролигата след 65:75 срещу Анадолу Ефес.

Българинът записа 13 минути и половина игра на паркета, но отборът му се провали през второто полувреме, в което допусна разликата да се увеличи до над 10 точки и така и не успя да навакса.

Гръцкият тим определено се намира в сериозна криза, след като в последните си 3 мача вкара средно едва по 61,3 точки и с 12 победи и 11 загуби може дори да се притеснява за мястото си в осмицата.

Анадолу пък продължава битката за топ 4, като е с показатели 15-8 и все още удържа домакинското предимство, като води битка с Барселона за позицията.

Петима играчи от победителите завършиха с поне 10 точки, докато единствено Янис Стрелниекс и Никола Милутинов за Олимпиакос се справиха на ниво.