Филаделфия остана единственият тим без загуба в НБА след драматична победа над Портланд със 129:128.

Без наказания Джоел Ембийд Сиксърс успяха да постигнат ценен успех след тройка на Фуркан Коркмаз 0.4 секунди преди края на редовното време.

Турският играч получи топката на крилото и успя да я изстреля навреме, преди да бъде покрит, носейки победата и подобрявайки баланса на отбора до 5-0.

Домакините от Трейл Блейзърс има за какво да съжаляват, след  като в третата четвърт водеха с 21 точки, както и със 121:113 5 минути преди края.

Гостите обаче стигнаха до забележителен обрат след 25 точки на Ал Хорфърд, 23 от Тобаяс Харис и 18 и 11 борби от Бен Симънс. Деймиън Лилард наниза 33 точки за домакините, които обаче загубиха и второто си домакинство през сезона и са с баланс 3-3.

Останалите резултати: Оклахома Сити – Ню Орлийнс 115:104, Детройт – Бруклин 113:109, Орландо – Денвър 87:91, Вашингтон – Минесота 109:131, Мемфис – Финикс 105:114, Милуоки – Торонто 115:105, Голдън Стейт – Шарлът 87:93.