Полузащитникът на Байерн Мюнхен Леон Горецка демонстрира оптимизъм след победата с 3:1 като гост над Хофенхайм. Той стана играч на мача, вкарвайки два гола през първото полувреме.

"Като цяло, ние демонстрирахме добра игра. През първото полувреме направихме добри неща. Държахме Хофенхайм под контрол и в крайна сметка заслужено поведохме в резултата.

През второто полувреме, играта стана малко неравна, но благодарение на контраатаките решихме изхода на мача. Хофенхайм отвори на предизвикателството и ние трябваше да положим всички усилия.

Искахме да започнем добре след паузата в първенството, за нас беше важно да покажем добра игра. Нашата цел е да станем шампиони. Изоставахме с шест точки и сега ще преследваме Борусия", заяви Леон Горецка.