Моделът Мари фон ден Бенкен се изгаври с играчите на Борусия Дортмунд, определяйки ги за по-бавни от "костенурка на заден ход, при изкачване на планина със 70% наклон" и "баба ми, която пълзи с 8 внуци на гърба".

Закачливият коментар на палавницата беше направен след срамното равенство на вестфалци 3:3 с най-слабия отбор в Бундеслигата Падерборн. Както е известно, Марко Ройс изравни резултата в 94-ата минута, а гостите сензационно водеха с три гола още на почивката.

Утре "жълто-черните" гостуват на Барселона в Шампионската лига и според куп специалисти са напълно обречени срещу Лео Меси и компания.

Мари е голяма почитателка на Борусия Дортмунд и често посещава мачовете на любимия си отбор, но очевидно поредицата от слаби резултати от този сезон са отключили чувството й за хумор. Преди малко повече от седмица тя публикува снимка с бившия капитан на Англия Дейвид Бекъм.

"Една футболна легенда, истинска икона по отношение на стила и световна звезда. Вдясно от нея е Дейвид Бекъм", гласеше закачливият коментар на фон ден Бенкен.