Българският полузащитник Борислав Цонев се разписа във втори пореден мач, но отборът на Интер Запрешич, в който той играе, допусна загуба с 2:3 при гостуването си на Хайдук Сплит в мач от 32-рия кръг на хърватското футболно първенство.

Цонев оформи крайния резултат в добавеното време на срещата. Бившият играч на Левски и Берое игра за първи път пълни 90 минути и направи нов силен мач, след като преди седмица се разписа и във вратата на Славен Белупо.

По този начин Цонев вече има три гола в елита на хърватския футбол, след като още в дебютната си среща за Интер вкара, тогава отново във вратата на Хайдук.

Поражението остави Интер на осмо място в класирането с 28 точки, шест повече от първия изпадащ Истра 1961. Хайдук Сплит е на четвърто с 53 точки, на 26 зад осигурилия си предсрочно титлата тим на Динамо Загреб.