Българският национал Георги Костадинов игра цял при загубата с 1:2 от Локомитив в Москва. Полузащитникът бе на терена през цялата среща, а в 64-ата минута получи жълт картон.

Едер откри резултата в 9-ата минута, а гостите от Тула изравниха чрез Кангуа в 11-ата. Алексей Миранчук в допълнителното време на първата част изведе Локомотив на лидерската позиция в класирането с 26 точки. Той бе точен от дузпа за крайното 2:1. Арсенал Тула е 7-ми с 14 пункта.

Николай Димитров започна като титуляр при загубата на Урал с 1:3 в домакинството на Зенит. Юношата на Левски напусна терена в 51-ата минута, а на негово място в игра влезе Владимир Илин.

Урал е на девето място с 14 точки, докато Зенит е втори с 26 пункта, но по-лоша голова разлика от Локомотив.