Българският полузащитник Георги Миланов изигра поредния си много силен мач в унгарското първенство, като вкара гол и бе най-добрият за тима на МОЛ Види, който обаче загуби с 1:2 от шампиона Ференцварош в среща от 10-ия кръг.

Миланов, който в последно време не попада в сметките на националните селекционери на България, се разписа в 86-ата минута, за да оформи крайния резултат. Бившията халф на Литекс се появи в игра в 68-мата минута и веднага раздвижи играта на тима си.

Преди това обаче Ференцварош, който е съперник на Лудогорец в групите на Лига Европа, бе стигнал до две попадения, дело на Давид Зигер.

В класирането на първо място продължава да бъде МОЛ Види с 22 точки и най-добра голова разлика. По 22 точки обаче имат и вторият и третият в подреждането - Мезоковесд-Жори и Ференцварош.