Бившият защитник на Ботев (Пловдив) Кристиан Димитров с късен гол донесе победата на Хайдук (Сплит)с 2:1 срещу тима на Боби Цонев Интер (Запрешич). Цонев започна като титуляр, но бе заменен в 63-ата минута, пише БНР.

Интер поведе в резултата в 37-ата минута с попадение на Иван Мамут. В 57-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Никола Солдо бе изгонен с директен червен картон. Три минути по-късно Мийо Чаткаш вкара от дузпа и изравни. В 7-ата минута от добавеното време Кристиан Димитров, появил се на терена в 81-ата, с глава оформи крайното 2:1.

Хайдук е на второ място в класирането с 48 точки. Интер пък остава на дъното на таблицата със 17 точки. Водач е Динамо Загреб с 65 точк