Черно море направи равенство 1:1 с полския Медз Легница в приятелски мач. В 18-ата минута Виктор Попов пресече топката в собствената си половина, намери отдясно Мартин Минчев, който проби и върна топката към точката на дузпата, където Лъчезар Йорданов отправи удар, но над вратата.

В средата на първата част поляците създадоха бърза контраатака, която завърши с опасен удар и добра намеса на Георги Китанов. В 31-вата Жоржиньо намери Аристот Ндонгала в наказателното поле, който стреля от движение, но топката премина на сантиметри от страничната греда.

Виктор Генев засече с глава центриране от корнер на Аристот Ндонгала, но вратарят на поляците успя да спаси. В последната минута на първата част Родриго изведе Жоржиньо сам срещу вратаря, но бразилецът не успя да насочи добре топката и стреля в аут. Това бе най- чистата ситуация за първата част. Медз пък не успяха да застрашат сериозно вратата на Георги Китанов до почивката.

На почивката треньорът на варненци Илиан Илиев пусна нови 9 футболисти. В 46-ата минута добра намеса на Иван Дюлгеров, който отрази силен удар от границата на наказателното поле. В 57-ата минута Иван Дюлгеров отново с блестяща намеса. Младият страж на моряците отрази удар от около 7-8 метра фронтално срещу вратата.

В средата на втората част Дани Кики пусна пас в коридор към Георги Илиев, който технично насочи топката в далечния ъгъл на вратата, но стражът на Медз се разтегна и спаси. Двойна смяна - излизат Петър Витанов и Аристот Ндонгала, а техните места заеха Петър Вуцов и Мартин Дичев. В 68-ата минута Медз повежда в резултата. Пламен Димов фаулира футболист в наказателното поле и Пясецки реализира отсъдената дузпа.

В 80-ата минута Георги Илиев центрира от фаул в наказателното поле. Пламен Димов с глава стреля в гредата, а при добавката Миро Енчев разстреля вратаря за 1:1.

състав на Черно море: Георги Китанов, Стефан Станчев, Кононго, Виктор Попов, Виктор Генев, Лъчезар Йорданов, Петър Витанов, Патрик Андраде, Аристот Ндонгала, Родриго, Жоржиньо (Иван Дюлгеров, Миро Енчев, Пламен Димов, Цветомир Панов, Петър Вуцов, Мартин Дичев, Мартин Костадинов, Патрик, Ради Василев, Георги Илиев, Дани Кики.