Нападателят на Ботев Пловдив Тодор Неделев обяви след победата над ЦСКА (3:2), че иска да види "канарчетата" на финал.

“Доволен съм от победата, можех да отбележа и втори гол, опитах се да подам, но футболист на ЦСКА първи стигна до топката. След седмица отиваме на “Армията” ако можем да вземем нещо и да отидем на финал.

Не знам дали топката излезе в края на мача. Ако е така, ще поздравя съдията, че видя положението от толкова далеч и ни отмени гола. Изгониха им човек в доста добра минута.

Не знам какво стана и се прибрахме назад. 15-20 минути изглеждахме все едно ние сме с човеск по-малко. ЦСКА заслужено изравни, но се радвам, че спечелихме. Надявам се след седмица ако не да спечелим, поне да се класираме за финал. 0:0 ни устройва”, каза Неделев.