ЦСКА загуби с 0:2 от Арис в контрола, която се игра на стадион "Клеантис Викелидис" в Солун. Резултата откри Мансини в 19-ата минута, а в 37-ата Тонсо удвои.

От състава на "червените" отсъстват петимата национали - Витаутас Черниаускас, Петър Занев, Кристиян Малинов, Валентин Антов и Иван Турицов, както и контузените Жанио Бикел, Енрике Рафаел, Томи Юрич и Митко Митков. Заради леки здравословни проблеми Густаво Бусато и Брадли Мазику получиха почивка от треньорския щаб.

ЦСКА можеше да открие резултата в 11-ата минута, но първо Жеферсон, а после и Али Соу не успя да се разпишат. После младият страж на българския тим Сотиров отрази удар на Тонсо, който бе останал сам срещу него.

Две минути по-късно Мансини изведе Арис напред, след като засече центриране, което рикошира в играч на армейците.

В 37-ата минута Мансини стреля от 23 метра, Сотиров изби. Ларсон първи стигна до топката и центрира отляво успоредно на голлинията към Тонсо, който се разписа от непосредствена близост.

В края на полувремето Тиаго отправи хубав удар, но Цилингирис спаси. След подновяването на играта Отабор можеше да върне интригата, но ударът му бе спасен от вратаря.

До края на срещата Шаламанов се отличи с отлични реакции при удари на Мансини и Мартинес.

ЦСКА: Кристиян Сотиров, Нуно Томаш, Раул Албентоса, Пламен Гълъбов, Жеферсон, Рубен Пинто, Тиаго Родригес, Греъм Кери, Вив Соломон-Отабор, Евандро, Али Соу (Илия Шаламанов, Тони Уот, Денис Давидов, Мартин Смоленски, Андрей Йорданов, Александър Бучков, Емил Ценов, Даниел Иванов)