Наставникът на ЦСКА София Милош Крушчич похвали всички футболисти в тима след успеха с 2:0 над Берое.

"Беше трудна, но заслужена победа. Мисля, че победихме заслужено. Големи аплодисменти за футболистите, които изкараха мача с голямо желание. Имаше много дух. До последните минути играехме агресивно на този терен и в това време. Беше трудно да се играе комбинативен футбол. Най-важно беше желанието. Казах и преди мача, че имаме достатъчно футболисти. Тези, които влязоха, се справиха. Греъм днес игра фантастично. Имахме добри шансове през първото полувреме. Голът беше последица от нашата игра. Бяхме търпеливи. Беше важно да няма паника и да държим темпото 90 минути. Доволен съм от всички футболисти и не искам да давам персонални оценки. Колективът победи днес".

"Не искахме да рискуваме с Джеси. Ще видим каква е ситуацията с Пинто. Има мускулен проблем в областта на бедрото. Казах, че ще играем докрай. Не гледам класирането, а всеки следващ мач. Не съм мислил за жребия за Купата. Каквото отреди жребият, това ще е".