Фулъм стана вторият изпадащ от Висшата лига, след като загуби от Уотфорд с 1:4 и ще се завърне в Чемпиъншип след само една кампания в английския елит.

Лондончани последаха Хъдърсфийлд, който изпадна през уикенда, след като бе ясно, че те също не са на необходимото ниво, въпреки че сякаш потенциалът им е по-голям отколкото говорят постигнатите резултати и 17-те точки, които имат.

На „Викаридж Роуд” Дукуре изведе Стършелите напред в 23-ата минута, но в 34-ата Райън Бабел изравни след отличен пас на Райън Сесеньон.

След почивката класата на Уотфорд си каза думата. Уил Хюз направи 2:1 със страхотен удар от въздуха в 63-ата минута, а малко след това Трой Дийни завърши комбинация с Андре Грей, за да вкара 5-ия си гол в 6 мача срещу Котиджърс. Кико Фемениа оформи крайното 4:1, отново след добра работа на Грей.

Така Уотфорд е 8-и, но продължава битката за 7-ото място, като има 46 точки, една по-малко от Уулвърхемптън. Лестър и Евертън обаче също не са далеч.