Наполи се върна на лидерската позиция в Серия "А", след като победи като гост с 3:1 Торино в мач от 17-ия кръг. Така хората на Маурицио Сари се възползваха от грешната стъпка на Интер, който по-рано през деня загуби с 1:3 от Удинезе.

Защитникът Кулибали даде аванс на неаполитанците още в 4-ата минута. Пьотр Зиелински и Марек Хамшик направиха преднината класическа след само половин час игра. Капитанът на Наполи вкара своя 115-ти гол за клуба, като изравни Диего Марадона на върха при стрелците в историята на клуба.

Голмайсторът на Торино Андреа Белоти върна едно попадение в 64-ата минута, а в последните минути домакините играха с човек по-малко, тъй като Адем Ляич, който влезе като резерва, се контузи и напусна принудително.