Депортиво Ла Коруня и Атлетик Билбао завършиха 2:2 в мач от 13-ия кръг на испанското футболно първенство.

Срещата на "Риасор" предложи доста интересни моменти, а домакините пропуснаха да стигнат до победата, след като в последните секунди Хуанфран пропиля отлична възможност за трети гол за Депортиво, стреляйки на сантиметри над вратата.

Маркел Сасуета даде аванс на гостите от Билбао в 16-ата минута, завършвайки отлична контраатака на баските. В 34-тата минута домакините изравниха, след като точен след изпълнение на корнер бе Адриан.

След точно час игра Иняки Уилямс изведе гостите напред в резултата за втори път, но отново след изпълнение на корнер Фабиан Шер изравни в 76-ата минута.

Малко преди изравнителния гол гредата спаси вратата на Депортиво след удар на Андер Итураспе, а в 78-мата минута Иняки Уилямс също стреля неточно от чиста позиция.

В класирането Депортиво заема 17-о място с 12 точки, докато Атлетик Билбао е на 15-а позиция с 13 точки.