Звездата на Марсилия Димитри Пайет контузи вратаря на Страсбург Александър Укиджа с финта си!

Халфът отбеляза в 87-ата минута, за да помогне за победата над Страсбург с 2:0 в мач от 21-ия кръг на първенството.

В ситуацията Пайет бе изведен сам срещу противника си, след което го финтира, заобиколи и спокойно реализира.

Оказа се обаче, че стражът на гостите в опита да смени движението си отдясно наляво, е получил контузия и се наложи той да бъде изнесен на носилка.

Клинтън Н’Джи отбеляза важното първо попадение в мача в 79-ата минута като по този начин Марсилия излезе на второ място, изпреварвайки Монако и Лион, който все пак може да си върне позицията при победа над Гингам довечера. Марсилци имат само една загуба в последните 16 мача от шампионата.