Мемфис Депай отбеляза великолепен гол в самия край, за да хвърли в екстаз феновете на Лион, след като осигури победа с 2:1 срещу лидера ПСЖ в дербито на 22-ия кръг на Лига 1.

Холандецът реализира в 94-ата минута с изстрел извън наказателното поле, като прати топката в горния десен ъгъл, а Алфонс Ареола изобщо не помръдна.

Другите два гола обаче, също бяха страхотни. Още във 2-ата минута Набил Фекир откри със свободен удар по диагонала, след  като стражът на парижани не направи стена и очакваше центриране.

В добавеното време на първата част пък Лайвин Курзава изравни за парижани, след като като засече центриране от воле и едва не скъса мрежата, пращайки топката под гредата. Дани Алвеш бе изгонен през второто полувреме за гостите и в края радостта бе за Лион.

С успеха Хлапетата нанесоха втора загуба на столичани за кампанията, като излязоха отново втори с 48 точки. ПСЖ все пак продължава да има добър аванс и води с 56.