САЩ и Панама постигнаха втори победи в група "D" на футболния турнир на зона КОНКАКАФ "Голд Къп" и си гарантираха място на четвъртфиналите преди последните си срещи от надпреварата.

Американците разгромиха Тринидад и Тобаго с 6:0 в Кливланд и останаха на върха в групата с 6 точки, а Панама се справи в Гвиана с 4:2 и с актив от 6 точки заема второто място.

Аарън Лонг и Джеси Зардес се разписаха по два пъти за домакините, които откриха резултата в края на първото полувреме след попадение с глава на Лонг, а оформиха разгрома с нови пет гола в последните 25 минути на мача.

Кристиан Пулишич се отличи с гол и асистенция, а Пол Ариола също вкара.

Абдиел Аройо, Ерик Дейвис от дузпа, резервата Габриел Торес и автогол на Терънс Ванкуутен донесоха успеха на Панама в другата среща от групата. Нийл Данс се разписа два пъти от дузпи за Гвиана.