Легендата на бразилския футбол Ривалдо и 20-годишният му син Ривалдиньо реализираха по един гол за тима си Моги Мирим при успеха с 3:1 над Макае в мач от бразилската втора дивизия.

43-годишният Ривалдо остана само 50 минути на терена, но бе с основна заслуга и за трите попадения на тима си.

Още в третата минута на срещата бившият играч на Барселона центрира към сина си, който с глава откри резултата.

В 17-ата самият Ривалдо се записа сред голмайсторите, след като вкара от дузпа, а в 26-ата минута той изведе Жуниор сам срещу вратаря за трети гол за Моги Мирим. В 81-ата минута Пипико вкара почетното попадение за Макае.

Ривалдо, който през 1999 година спечели наградата на ФИФА за "Футболист на годината", се завърна на терена преди седмица, макар че преди малко повече от година бе обявил оттеглянето си от футбола.