Английските фенове изпразниха хладилниците с бира в София, а за сметка на това футболистите на Англия напълниха българската врата с голове. Цели 6 за най-срамната домакинска загуба на националния ни отбор!

"Каквато държавата, такъв ни е и футболът", "Комшията толко не си е бил жената, колкото англичаните ни бият", "Ако се почувстваш жалък, сети се, че имаме национален отбор по футбол", "Задължително ли трябва да имаме национален отбор по футбол?". Това са само част от цветущите коментари в социалните мрежи след разгрома с 0:6, който националите ни записаха.

Расисткият скандал на стадиона накара световните медии да обърнат поглед към София. Хърватският рефер Иван Бебек два пъти задейства протокола за расизъм и беше напът да прекрати мача още преди почивката. Причината – расистки обиди към играчи на гостите.

Английските фенове пък откриха и нацистки символи пред стадион "Васил Левски". Очаква се реакцията на европейската футболна централа.