Още по темата

 

Спортно-техническата комисия на БФС пренасрочи мачовете от осминафиналите за купата на България за началото на декември. Промяната е по настояване на МВР заради предстоящите местни избори в края на месеца.

"Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите 25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на 1,2,3 и 4 ноември са наложителни промени в провеждането на първенството на Първа и Втора лига. Срещите за 1/8 финала на купа България се пренасрочват за 03.12-05.12.2019 година", се казва в съобщението на СТК.

Срещите от XIV-ти, XV-ти и XVI-ти кръг на Първа лига, ще се играят по следната програма:

XIV кръг
29.10/вторник/ Берое - Ботев Вр 13.30 Диема спорт
Локомотив Пд - Черно море 16.00 Диема спорт
Царско село - Лудогорец 18.30 Диема спорт
30.10 /сряда/ Ботев Пд - Арда Кж 16.00 Диема спорт
Етър ВТ - ЦСКА -София 18.30 Диема спорт
31.10/четвъртък/ Витоша - Славия 16.00 Нова спорт
Левски - Дунав 18.30 Диема спорт

XV кръг
02.11 /събота/ Лудогорец - Берое 17.30 Диема спорт
05.11 /вторник/ Ботев Вр - Витоша 12.30 Диема спорт
Славия - Локомотив Пд 15.00 Диема спорт
Черно море - ЦСКА -София 17.30 Диема спорт
06.11 /сряда/ Дунав - Ботев Пд 13.00 Диема спорт
Левски - Етър ВТ 15.30 Диема спорт
07.11/четвъртък/ Арда Кж - Царско село 15.30 Нова спорт

XVI кръг
08.11 /петък/ Локомотив Пд - Ботев Вр 17.30 Диема спорт
09.11 /събота/ Етър ВТ - Черно море 15.00 Диема спорт
ЦСКА -София - Славия 17.30 Диема спорт
10.11 /неделя/ Берое - Арда Кж 12.45. Диема спорт
Ботев Пд - Левски 15.15 Диема спорт
Витоша - Лудогорец 17.45 Диема спорт
11.11/понеделник/ Царско село - Дунав 17.30 Нова спорт

Срещите от XIII-ти, XIV-ти и XV-ти кръг на Втора лига, ще се играят по следната програма:

XIII кръг 16.00
24.10 /четвъртък/ Локомотив Сф - Литекс 15.00 Диема спорт
Хебър Пз - Пирин Бл
Спартак Пл - Септември Сф
Поморие - Локомотив ГО
Монтана - Струмска слава 17.00
Ботев Гълъбово - Черноморец Бч 18.00
ЦСКА 1948 - Нефтохимик 1962 19.00
15.11/петък/ Лудогорец 2 - Кариана 14.30
Спартак Вн - почива

XIV кръг 14.30
30.10/сряда/ Нефтохимик 1962 - Лудогорец 2 17.30
31.10 /четвъртък/ Хебър Пз - ЦСКА 1948 13.30 Диема спорт
Струмска слава - Поморие
Кариана - Ботев Гълъбово
Септември Сф - Спартак Вн
Черноморец Бч - Локомотив Сф 15.00
Литекс - Спартак Пл 16.30
Пирин Бл - Локомотив ГО 18.00
Монтана - почива

XV кръг 14.30
09.11/събота/ Монтана - Септември Сф 12.15 Диема спорт
Спартак Пл - Черноморец Бч
Локомотив ГО - Струмска слава
Ботев Гълъбово - Нефтохимик 1962 16.30
10.11 /неделя/ Локомотив Сф - Кариана
Спартак Вн - Литекс
ЦСКА 1948 - Пирин Бл 17.00
11.11/понеделник/ Лудогорец 2 - Хебър Пз
Поморие - почива

* Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ.
БФС си запазва правото на промени в програмата.